تولید کنندگان
تاسیس تاسیس: 1359 مکان بناب
اتحاد تبریز به صورت تخصصی مصالح ساختمانی تولید می‌کند. خرپای صنعتی، تیرچه صنعتی، خاموت آماده، سفال سقفی و دیواری، بلوک دیواری ساختمانی و یونولیت سقفی و ورقه‌ای از جمله محصولات این مجموعه است.
تاسیس تاسیس: 1369 مکان تبریز
مهر اصل تولیدکننده انواع لوله مسی کویل، شاخه ای و کلاف، انواع تهویه متبوع، چیلر، مبدل حرارتی و عایق است.
تاسیس تاسیس: 1389 مکان کرمان
کارخانه بابک مس ایرانیان از زیرمجموعه‌های هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه یا همان میدکو بوده که انواع ورق و لوله مسی تولید می‌کند.
تاسیس تاسیس: 1293 مکان ایتالیا
کارخانه ملسی در سال 1914 میلادی و با هدف تولید ابزارهای کشاورزی تأسیس شد. در حال حاضر محصول اصلی این کارخانه، انواع فلنج فولادی است که به روش فورجینگ تولید می‌شوند.
تاسیس تاسیس: 1358 مکان تهران
شرکت میراب در حال حاضر تمرکز خود را بر تولید شیرهای صنعتی قرار داده و هم‌اکنون بیش از 8580 مدل شیر صنعتی تولید می‌کند.
تاسیس تاسیس: 1365 مکان هشتگرد
شرکت فاراب تولیدکننده انواع شیرآلات صنعتی نفت و گاز، تأسیساتی حرارتی و برودتی و آب و فاضلاب است. محصولات شیرآلات فاراب دارای 60 ماه گارانتی و 25 سال خدمات پس از فروش است.
تاسیس تاسیس: 1368 مکان کرج
شیرآلات صنعتی، چدنی و فلنج‌های تولیدی وگ ایران بی‌همتا دارای کاربردهای گسترده‌ای در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و آب و فاضلاب است.
تاسیس تاسیس: 1366 مکان چین
مک چین در اصل یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان لوله‌های فولادی در کشور چین است. در کشور ما، بیشتر شیرآلات و اتصالات صنعتی تولیدشده توسط این کارخانه کاربرد دارند.
تاسیس تاسیس: 1326 مکان ژاپن
محصولات بنکن شامل لوله‌های فولادی نیز هستند اما در بازار ایران بیشتر اتصالات بنکن مانند زانو مانیسمان، سه‌راه جوشی بنکن، تبدیل مانیسمان و کپ مانیسمان موجود هستند.