درباره ما

واقعیت این است که صنعت ساخت‌وساز نه فقط در ایران، بلکه در دنیا جزو صنایع مهم و کلیدی به حساب می‌آید. مهندسین عمران، معمارها و ساختمان‌سازان همواره در کنار کاهش هزینه و زمان، به دنبال ارتقاء کیفیت سازه‌شان هستند؛ و ما در آسرون، نزدیک به 25 سال است که برای تحقق هر 3 این رویکردها تلاش می‌کنیم.

 

 

122 محصول فولادی را از ما بخرید!

آسرون با تامین 26 گروه کالای فولادی صنعتی و ساختمانی مختلف، از انواع میلگرد و تیرآهن گرفته تا شیرآلات و اتصالات، چه از تولیدکنندگان داخلی و چه نوع وارداتی آنها، شما را از رفتن به بازار آهن بی‌نیاز کرده است.

 

 

فقط کافیست قیمت لحظه‌ای محصول مورد نظرتان را در وب‌سایت آسرون ببینید، قیمت امروز را با روزهای گذشته مقایسه کنید و بعد از تصمیم به خرید با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید. در کوتاه‌ترین زمان ممکن سفارش شما ثبت شده و بار موردنظر برایتان ارسال می‌شود.

 

پروژه‌هایی که آهن و فولادشان از آسرون تامین شده است...

مشتریان ما در آسرون هم به‌صورت تک و هم عمده محصولاتشان را خریداری می‌کنند. پروژه‌هایی همچون ساخت ایستگاه متروی برج میلاد تهران، انبار گروه صنعتی گلرنگ، بیمارستان قوه قضائیه تهران، پروژه ساخت پل‌های عابرپیاده شهرداری کیش و صدها پروژه دیگر از جمله همکاری ما با پیمانکاران مختلف است.

 

پشتیبانی مطمئن
رضایت مشتری
تضمین پرداخت
کاربر به ما اعتماد کرده اند
قیمت مناسب
تن آهن آلات فروخته ایم
 

 

آمارها نشان می‌دهد 93% مشتریان آسرون از فرآیند خرید و پشتیبانی رضایت کامل داشته‌اند و ثمره این رضایت و اعتماد، فروش بیش از 800،000 تُن محصول فولادی تا امروز بوده است. اعتماد، تضمین کیفیت و صداقت از اصول اخلاقی و حرفه‌ای ما در کار است.