انتخاب کالای مناسب در میان برندها و کارخانه های متنوع در بازار فولاد می تواند نیازمند تجربه و تا حدودی تخصص باشد. به عنوان مثال برای خرید میلگرد، شما می توانید از میان 50 کارخانه متنوع از سراسر ایران محصول خود را انتخاب کنید که مشخصه هایی چون؛ بازه ی متنوع قیمت ها، وزن محصول و نرخ کرایه حمل بار که هر سه در قیمت نهایی تأثیر گذار هستند و می توانند در انتخاب خوب تأثیر زیادی داشته باشد.


آسرون با فراهم آوردن بخش استعلام سریع قیمت درصدد است که کاربران به راحتی بتوانند لیست درخواستی محصولات فولادی خود را ارسال کنند تا کارشناسان آسرون در اولین فرصت سبد پیشنهادی خود را که شامل محصول با کیفیت و قیمت مناسب است ارائه کنند.

کارشناسان فروش آسرون با تجربه چندین ساله در حوزه فولاد کشور می توانند بهترین پیشنهاد را برای شما داشته باشند. همچنین در صورتی که خواهان استعلام قیمت عمده هستید، با ارسال لیست خرید خود می توانید از قیمت های ویژه آسرون استفاده کنید.

برای بهره گیری رایگان از مشاوران آسرون تنها کافیست فرم زیر را با توجه به لیست محصولات درخواستی پر کنید و یا فایل و تصویر لیست خود را برای ما ارسال کنید و منتظر تماس کارشناسان فروش آسرون باشید.

درخواست سریع استعلام قیمت