کانال تلگرام قیمت لحظه ای میلگرد و سایر آهن آلات

عضویت در کانال تلگرام آسرون
انتشار: 1401/01/27
اخبار بروزرسانی: 1401/03/31
کانال تلگرام قیمت لحظه ای میلگرد و سایر آهن آلات

 

امروزه استفاده از تلگرام بین افراد محبوبیت بسیاری پیدا کرده و افراد در واقع به دلیل اینکه می‌توانند به صورت نامحدود انواع فایل‌های خود را در آن ذخیره کنند، از آن استفاده می‌کنند. تلگرام برای اطلاع رسانی انواع اخبار به مردم از یک ویژگی خود به نام کانال یا channel رونمایی کرده که این کانال‌ها می‌توانند در 2 نوع عمومی و خصوصی و به صورت نامحدود عضو داشته باشند. به همین جهت آسرون نیز کانال تلگرام خود را در راستای اطلاع رسانی قیمت لحظه به لحظه و روز آهن آالات ساختمانی راه‌اندازی کرد. اگر شما هم نیاز دارید که به صورت روزانه و لحظه ای، قیمت میلگرد، پروفیل، ورق های آهنی، نبشی، ناودانی و تیرآهن را دریافت کنید، با عضویت در کانال تلگرام آسرون به تمامی قیمت‌ها دسترسی دارید.

 آسرون بستری باعنوان‌های زیر برای کاربران خود فراهم کرده تا به راحتی قیمت هر نوع محصول فولادی را درکمترین زمان مشاهده کنند؛ این بسترها عبارت‌اند از: کانال قیمت لحظه ای آهن آلات، کانال قیمت لحظه ای میلگرد، کانال قیمت لحظه ای میلگرد اصفهان، کانال قیمت میلگرد اصفهان، کانال قیمت میلگرد بناب، کانال تلگرام قیمت میلگرد شاهین بناب، کانال تلگرام قیمت میلگرد شاهرود، کانال تلگرام قیمت میلگرد میانه، کانال قیمت آهن اصفهان، کانال قیمت اهن الات، کانال تلگرامی قیمت آهن و میلگرد

 

کانال قیمت لحظه ای میلگرد

 

یکی از مزایای استفاده از کانال قیمت لحظه‌ای آهن آلات این است که باتوجه به اینکه قیمت‌ها به صورت روزانه گذاشته می‌شوند شما می‌توانید قیمت روز قبل یا هفته قبل و حتی ماه قبل را با قیمت امروز مقایسه کنید. در این کانال قیمت روز انواع محصولات چون میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی، انواع ورق، انواع قوطی و پروفیل و همچنین انواع لوله منتشر می‌شود.

همچنین برای دریافت اطلاعات تخصصی حوزه آهن و فولاد، با فالو کردن اینستاگرام آسرون، به اطلاعات ارزشمندی دست خواهید یافت.

 

اینستاگرام آسرون

 

ارسال نظر جدید